Nosič bicyklov na ťažné zariadenie 4 MULTIPA

Výrobca: Multipa
Kód: DAATB009A4
Uamknutie bicyklu do nosiču Áno
Sklopný Áno
Uzamknutie nosiča: Áno
montáž bez použitia náradia Áno
Homologizácia Certifikát kvality TÜV
Max nosnosť [kg]: 60 KG
počet kôl: 4
Max. šírka pneu [mm]: 60
Dostupnosť: Na dodanie ihneď
€259,00 €409,00
Množstvo
Nosič bicyklov na ťažné zariadenie 4 MULTIPA
Kompaktný a ľahko použiteľný nosič bicyklov pre montáž na ťažné zariadenie pre všetky typy bicyklov s kompletne osvetlenou rampou a miestom pre ŠPZ. Upevnenie bicykla na nosič je možné úplne bez náradia, vykonáva sa uchytením držiaku na rám a dotiahnutím spôn na kolesá, umiestnených na základni. Mechanizmus je uzamykací a bráni odcudzeniu bicyklov. Nosič je vyrobeny z ocele a každá zo základní pre bicykle je z hliníka striebornej farby. Nosič je vhodný pre štyri bicykle, nepresahujúce dokopy hmotnosť 60 kg. Nosič bicyklov sa montuje na schválené ťažné zariadenie s guľou ISO 50. Nosič je určený na prepravu bicyklov. Preprava iných predmetov nie je povolená. Zaisťuje sa pomocou robustnej páky a zámku. Zadná svetelná rampa je pripojená k zásuvke ťažného zariadenia vozidla pomocou 13-pólovej zástrčky a je vybavená kompletnými zadnými svetlami, vrátane osvetlenia ŠPZ.
Technická špecifikácia:
 • Upnutie nosiča: na guľu ťažného zariadenia
 • Rampa so svetlami: áno
 • Pripojenie svetiel: zástrčka 13-pin
 • Fixácia bicyklov: predné, zadné koleso a rám
 • Zamykanie kolies: áno
 • Zamykanie nosiča: áno
 • Sklápací mechanizmus: áno
 • Materiál: oceľ, hliník, odolný plast
 • Max. nosnosť: 60 kg
 • Váha nosiča: 18,5 kg
 • Schválené pre: max. 4-bicykle
 • Maximálna konštrukčná rýchlosť 120 km/h
 • Certifikácia: TÜV
Pokyny k používaniu:
Pred inštaláciou nosiča sa uistite, že je guľa ťažného zariadenia riadne očistená. Ak je vozidlo vybavené systémom automatického otvárania zadných dverí, vyraďte túto funkciu z prevádzky vždy, keď používate nosič bicyklov. Veko batožinového priestoru otvárajte manuálne. Keď nakladáte bicykle na nosič, odstráňte z nich všetky voľné časti (brašne s náradím, detské sedačky, hustilky pod.) Vždy umiestňujte najskôr najväčší / najťažší bicykel najbližšie k vozidlu a potom umiestnite menšie bicykle. Užívateľ je povinný pravidelne kontrolovať, že všetky súčasti, pásky, regulátory a skrutky sú bezpečne utiahnuté na zabezpečenie bezpečnej prevádzky. Je možné, že budete musieť použiť navyše ochranné prostriedky, aby ste predišli poškriabaniu bicyklov a veka batožinového priestoru. Zámky použité s týmto nosičom majú za úlohu odradiť od krádeže.
Bezpečnosť:
Pred rozjazdom s nosičom bicyklov skontrolujte, že svetlá na nosiči fungujú správne. Dodržujte rýchlostné limity a prispôsobte rýchlosť podmienkam na ceste. Jazda mimo spevnenej vozovky sa neodporúča, môže dôjsť k poškodeniu vozidla, nosiče alebo prepravovaných bicyklov. Ak zistíte akékoľvek poškodenie, zložte bicykle a nosič už ďalej nepoužívajte. Skontrolujte, že medzi bicyklami a zemou je bezpečná vzdialenosť.
Údržba:
Pravidelne kontrolujte nosič bicyklov, či sa neobjavili známky opotrebenia, korózie alebo únavy materiálu. Nepoužívajte nosič bicyklov, ak je niektorá z jeho častí poškodená. Výrobok nie je navrhnutý, aby odolával extrémnym poveternostným podmienkam.
Uamknutie bicyklu do nosiču Áno
Sklopný Áno
Uzamknutie nosiča: Áno
montáž bez použitia náradia Áno
Homologizácia Certifikát kvality TÜV
Max nosnosť [kg]: 60 KG
počet kôl: 4
Max. šírka pneu [mm]: 60
MAX. priemer rámu [mm]: 50
Maximálný počet bicyklov 4
Upevnenie nosiča Na ťažné zariadenie
Napájacia zástrčka 13 pólový
MAX rázvor kolies [mm]: 950
Oceľ, alumínium, odolný plast
Hmotnost´ [kg]: 18,5
Skladací: NIE
Adaptér na ďalšie kolo: NIE
E-bike: ÁNO
Fatbike: NIE

Všechny položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.