Nosič lyží a snowboardov FatCat Evo 6 Silver, YAKIMA

Výrobca: Yakima
Kód: YKMYA8003086
Uzamknutie lyží do nosiča Áno
Max. počet párou lyží / snowboardov 6/4
Upevnenie nosiča Na priečniky
Dodanie do boxu Nie
Dostupnosť: Dodania do 6 dní
€248,51
Množstvo
Nosič lyží a snowboardov FatCat Evo 6 Silver, YAKIMA
Nosič lyží a snowboardov Yakima FatCat 6 je medzi nosičmi lyží technologickou špecialitou. Už na prvý pohľad sa od ostatných nosičov lyží odlišuje futuristickým dizajnom, ktorý nie je len vizuálne atraktívny, ale predovšetkým funkčný.
Technologickou novinkou a taktiež veľkou výhodou nosiča Yakima FatCat6 je uchytenie lyží medzi tesniace gumy. Yakima FatCat je nízkoprofilový, viditeľná je iba jedna guma, zatiaľ čo druhá je ukrytá vo vnútri nosiča.
Jedinečnosť nosiča lyží a snowboardov Yakima FatCat spočíva aj v unikátnom kĺbovom mechanizmu SmartFlex, ktorý zabezpečí bezproblémové uchytenie lyží a snowboardov rôznej hrúbky.
SmartFlex
  • Hrúbka lyží či snowboardu už viac nepredstavuje žiadny problém. Kĺbový mechanizmus nosiča FatCat umožní v prípade potreby automatické nadvihnutie vrchného ramena nosiča, a zabezpečí tak perfektné uchytenie.
Manipulácia s nosičom Yakima FatCat je veľmi praktická, a nezabúda sa ani na bezpečnosť. Samozrejmosťou je zamykanie nosiča, samotné otváranie zabezpečuje veľké tlačidlo, s ktorým sa veľmi ľahko manipuluje aj v lyžiarskych rukaviciach.
Pre prípad upevnenia lyží s vyšším viazaním je k dispozícii možnosť zvýšenia nosiča. Montážna sada na zvýšenie je súčasťou balenia. Nosič Yakima FatCat je v tomto prípade zdvihnutý len na jednej strane.
Uchytenie Yakima FatCat na strešný nosič (priečnik) je veľmi jednoduché a navyše kompatibilné so všetkými typmi strešných nosičov.
Yakima FatCat 6 má nízky a aerodynamický profil, čo mu zaručuje malý odpor vzduchu, a tak aj menšiu spotrebu a nízku hlučnosť. S nosičom Yakima FatCat 6 môžete naraz prepraviť až 6 párov lyží, alebo 4 snowboardy.
S nosičom lyží a snowboardov Yakima FatCat 6 cestujete na hory štýlovo a elegantne. Farebné prevedenie v striebornej alebo čiernej farbe.
Adaptéry na uchytenie nosiča do T-drážky nie sú súčasťou balenia.
Nosič Yakima FatCat je riešením ak máte na aute originálne nosiče bez T-drážok (ako na fotografii). Tento nosič je pre takéto autá jediným riešením.
Uzamknutie lyží do nosiča Áno
Max. počet párou lyží / snowboardov 6/4
Upevnenie nosiča Na priečniky
Dodanie do boxu Nie

Všechny položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.