Nosič lyží MENABO HIMALAYA - magnetický

Výrobca: MENABO
Kód: MEN7800
Dodanie do boxu Nie
Uzamknutie lyží do nosiča Áno
Max. počet párou lyží / snowboardov 2/0
Upevnenie nosiča Magnetický
Dostupnosť: Na dodanie ihneď
€106,80
Množstvo
Nosič lyží MENABO HIMALAYA - magnetický

Chcete bezpečne a pohodlne prepravovať svoje lyže? Potom je pre vás ideálnou voľbou nosič lyží MENABO HIMALAYA. Tento nosič sa pýši nielen svojou kvalitou, ale aj praktickosťou a jednoduchosťou použitia.

Technické parametre

Nosič váži iba 3,8 kg a jeho rozmery sú 40 x 20 x 32 cm. Je navrhnutý na prepravu maximálne dvoch párov lyží. Bohužiaľ, neponúka možnosť prepravy snowboardov. Pri jeho použití je odporúčaná rýchlosť do 130 km/h.

Magnetické uchytenie a bezpečnosť

Jednou z hlavných výhod tohto nosiča je magnetické uchytenie k streche vozidla, ktoré zaručuje pevnosť a stabilitu aj pri vyšších rýchlostiach. Navyše ponúka možnosť uzamknutia nákladu, čo zvyšuje bezpečnosť vašich lyží počas prepravy.

TÜV certifikát

Nosič lyží MENABO HIMALAYA je držiteľom TÜV certifikátu. Tento certifikát zaručuje, že produkt spĺňa najprísnejšie normy kvality a bezpečnosti. Môžete sa tak spoľahnúť na to, že nosič je vyrobený s dôrazom na detail a jeho použitie je úplne bezpečné.

Zoznámte sa s kvalitou a pohodlím, ktoré ponúka nosič lyží MENABO HIMALAYA. Uľahčite si prepravu svojich lyží a užite si bezstarostný výlet na hory. " width="640" height="360" frameborder="0" allow="autoplay; fullscreen; picture-in-picture" allowfullscreen=""></iframe>

Dodanie do boxu Nie
Uzamknutie lyží do nosiča Áno
Max. počet párou lyží / snowboardov 2/0
Upevnenie nosiča Magnetický
Příloha 1 Himalaya.pdf

Všechny položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.