Plastové lemy blatníka Škoda Octavia I 1996 - 2010, 4 dielna sada, jemný dezén

Výrobca: DÍL VYROBENÝ V EU
Kód: UEU007
Dodanie do boxu Nie
Dostupnosť: Na dodanie ihneď
€30,48
Množstvo
Plastové lemy blatníka Škoda Octavia I 1996 - 2010, 4 dielna sada, jemný dezén

Predstavujeme vám plastové lemy blatníka, ktoré sú ideálnym doplnkom pre vaše vozidlo. Tieto lemy sú vyrobené priamo od renomovaného českého výrobcu a sú zhotovené z veľmi kvalitného plastu s jemným pieskovým dezénom.

Kvalita a dizajn

Lemy sa vyznačujú svojou vysokou kvalitou, sú vyrobené z odolného ABS plastu, ktorý si dlhodobo udržuje svoju farebnú stálosť. Navyše, ich dizajn s jemným pieskovým dezénom dodá vášmu vozidlu jedinečný a elegantný vzhľad.

Jednoduchá montáž a univerzálnosť

Montáž týchto lemov je veľmi jednoduchá, vykonáva sa pomocou lepenia. Odporúčame ku každej sade priobjednať nami ponúkané polyuretánové lepidlo PU 50, ktoré máme odskúšané a dobre držia. Plastové lemy sa dodávajú v kompletných sadách na celé vozidlo, alebo delené na predné a zadné lemy. , sú tieto lemy tou pravou voľbou pre vás. Nielenže zlepšia estetický vzhľad vášho vozidla, ale tiež poskytnú ochranu proti korózii.

Lemy pasujú na vozidlá Škoda Octavia I liftback, combi rok výroby 1996 - 2010. Tak neváhajte a urobte svojmu vozidlu parádny upgrade s týmito plastovými lemami blatníka .

Dodanie do boxu Nie

Všechny položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.