Strešné nosiče S26 + K1042 YAKIMA

Výrobca: Yakima
Kód: YKMS26K1042
Dodanie do boxu/výdajného miesta Nie
Dostupnosť: Na dodanie ihneď
€279,00
Množstvo
Strešné nosiče S26 + K1042 YAKIMA
Kompletný set uzavretých, nehlučných, hliníkových strešných nosičov YAKIMA dvoch rozdielnych dĺžok vrátane montážneho kitu.
Táto sada typovo vybraná priamo na konkrétny model vozidla je presne pasujúci výrobok, ktorý je bezpečný a využíva výrobné montážne body určené výrobcom vozidla. Podľa vybraného druhu tyčí taktiež maximálne využíva prepravnú plochu strechy vozidla.

Špecifikácia modelu S26:
  • Nehlučný
  • Takmer nulový vplyv na spotrebu auta
  • Štandardne uzamykateľný
  • SMART FOOTTM pätka
  • Uzavretý model (bez presahu tyčí)
  • Rýchloupínacia T-drážka s vnútorným krytím
  • Šírka nosičov: 85 mm
  • Dĺžka nosičov: 1 x 1000 + 1 x 1050 mm
V prípade uzavretých nosičov sú tyče zakončené v pätke. Na vozidle pôsobí veľmi kompaktným dojmom. Sú ideálnym riešením pre tých, ktorí uprednostňujú design pred maximálnym ložným priestorom na streche vozidla. U uzavretých modelov strešných priečnikov sú tyče kratšie ako u nosičov s presahom, ich prepravná kapacita je menšia.
Nosiče Yakima:
Strešné nosiče s technológiou redukcie hluku Whispbar™ sú v tvare krídla, čím sa zníži aerodynamický odpor na minimum a to znamená pri jazde takmer úplnú nehlučnosť nosičov pri akejkoľvek rýchlosti auta. Porovnávacie testy vo veternom tuneli preukázali hlučnosť nižšiu až o 70 % (!) oproti iným nosičom.
Okrem tvaru nosiča má na odstránení hlučnosti podiel aj zakrytie T-drážky z jej vnútornej strany. Pri montáži príslušenstva ju nevyberáte, iba prstom zatlačíte dole. Drážka tak zostáva zakrytá po celú dobu a po celej dĺžke bez ohľadu na to, či na nosičoch máte namontované nejaké príslušenstvo alebo nie. Zaručene tiež kryciu gumu nestratíte ani nezabudnete. Jazda s odkrytou drážkou totiž spôsobuje nepríjemné pískanie.
Dodanie do boxu/výdajného miesta Nie

Všechny položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.