Strešný box Yetti 300 l, čierna lesklá, 131 x 72 x 36 cm NORTHLINE

Výrobca: NORTHLINE
Kód: NPB2305C
Nadštandardné dopravné: Nie
Objem 300 L
Dĺžka 131 CM
Farba: Čierna lesk
Dodanie do boxu/výdajného miesta Nie
Dostupnosť: Na objednávku
€239,00
Množstvo
Strešný box Yetti 300 l, čierna lesklá, 131 x 72 x 36 cm NORTHLINE

Nový model strešného boxu Yetti od renomovanej značky Northline je ideálnou voľbou pre menšie vozidlá vďaka svojim kompaktným rozmerom. Hoci je jeho veľkosť skromná, ponúka objem až 300 litrov, čo ho robí praktickým pomocníkom pri preprave batožiny alebo športových potrieb.

Vysoká kvalita a elegantný dizajn

Northline Yetti sa vyrába v dvoch farebných variantoch - čiernej a bielej, obe s lesklou povrchovou úpravou. Box je vyrobený z kvalitného materiálu ABS-PMMA s hrúbkou 5 mm, čo je pri malých boxoch veľmi ojedinelé. Tento materiál zaručuje vysokú pevnosť a stabilitu aj pri vysokých rýchlostiach na diaľniciach a odolnosť voči mechanickému poškodeniu.

Inovatívne funkcie pre pohodlné použitie

Predný difuzér, charakteristický pre všetky modely Northline, efektívne presúva prúdenie vzduchu nad vrchnú kupolu a znižuje tak hluk. Zadná časť boxu potom efektívne znižuje rotáciu vzduchu za boxom. Box je navyše vybavený praktickým závesným systémom pre zvislé uloženie na stenu.

  • Strešný box Northline Yetti je dodávaný s upínacím systémom s tzv. "U" skrutkou vhodnou pre nosiče so šírkou max. 83 mm.< /li>
  • Možno dokúpiť sadu na upnutie do T-drážky.

Výrobca poskytuje na strešné boxy Northline Yetti záruku až 5 rokov! Box spĺňa testy TÚV a je navrhnutý na Slovensku a vyrábaný v Čechách, čo zaručuje jeho vysokú kvalitu a spoľahlivosť.

Nadštandardné dopravné: Nie
Objem 300 L
Dĺžka 131 CM
Farba: Čierna lesk
Dodanie do boxu/výdajného miesta Nie

Všechny položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.