Strešný nosič MENABO SHERMAN 135cm Silver na hagus

Výrobca: MENABO
Kód: MEN94700000
Kategorie Klasické hagusy
AL , plast
Uzamknutie nosiča: Áno
Homologizácia Certifikát kvality TÜV
Max nosnosť [kg]: 90 KG
Hmotnost´ [kg]: 3.9
T-drážka: ÁNO
Dodanie do boxu/výdajného miesta Nie
Dostupnosť: Na dodanie ihneď
€78,00
Množstvo
Strešný nosič MENABO SHERMAN 135cm Silver na hagus

Talianska značka MENABO prináša na trh kvalitné a univerzálne priečniky na hagusy s dĺžkou 135 cm. Tento model, nazvaný SHERMAN Silver, je vyrobený z odolného a ľahkého hliníka, čo mu dodáva vysokú pevnosť a nízku hmotnosť. Priečniky sú navrhnuté tak, aby boli kompatibilné s takmer všetkými typmi pozdĺžnych strešných nosičov.

Technické parametre a vlastnosti

Priečniky majú nosnosť až 90 kg a ich hmotnosť sady je iba 3,5 kg. Sú uzamykateľné pre zvýšenú bezpečnosť a disponujú posuvnými bočnými úchytmi novej konštrukcie, ktoré zaisťujú lepšiu aerodynamiku oproti starším typom. Dĺžka priečnikov je 135 cm a sú vybavené T-drážkou pre jednoduchšiu montáž.

Využiteľnosť priečnikov je veľmi široká - sú vhodné pre trojuholníkové nosiče (maximálne do rozmerov 45 mm x 60 mm), okrúhle (maximálne do priemeru 45 mm) aj oválne (maximálne do rozmerov 50 mm x 40 mm). Vďaka predĺženej verzii sú vhodné aj pre vozidlá so širokou strechou.

Dizajn a kvalita

Priečniky MENABO SHERMAN Silver sa vyznačujú unikátnou aerodynamikou, ktorá bola testovaná v aerodynamickom tuneli. Vďaka tomu dosahujú nižšiu hlučnosť a spotrebu pohonných hmôt vozidla. Navyše je možné využiť gumovou lištou zakrývateľné drážky na hornej i spodnej strane nosiča na montáž nosičov a strešných boxov pomocou T-skrutiek Menabo alebo montáž pomocou klasických U-profilov a matíc.

< strong>Technické parametre:

  • Možnosť montáže na pozdĺžne strešné nosiče (hagusy):
  • Dĺžka: 135 cm
  • T-drážka : Áno
  • Trojuholníkové: max 45 mm x 60 mm
  • Okrúhle: max 45 mm
  • Oválne: max 50 mm x 40 mm (šírka x výška)< /li>
  • Nosnosť až: 90 kg
  • Hmotnosť sady: 3,5kg
  • Certifikát kvality GS/TÜV


Aplikačná tabuľka univerzálnych priečnikov

< /p>

MENABO je tradičný taliansky výrobca, ktorý ponúka široký sortiment kvalitných strešných nosičov, nosičov bicyklov na ťažné zariadenie, nosičov na zadnú časť vozidla aj strešných nosičov bicyklov. Všetky produkty sú opatrené certifikátmi pre prevádzku na pozemných komunikáciách v Slovenskej republike aj Európskej únii.

Kategorie Klasické hagusy
AL , plast
Uzamknutie nosiča: Áno
Homologizácia Certifikát kvality TÜV
Max nosnosť [kg]: 90 KG
Hmotnost´ [kg]: 3.9
T-drážka: ÁNO
Dodanie do boxu/výdajného miesta Nie
Dĺžka: 135

Všechny položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.